+371 26173284

Par mums

Mylife ir Latvijā pirmais dzīvības apdrošināšanas portāls, kurā klientiem ir viegli un ērti salīdzināt vadošo kompāniju piedāvājumus, iepazīt dzīvības apdrošināšanas vērtību un iegūt visu nepieciešamo informāciju vienuviet. Mūsu mērķis ir uzsvērt dzīvības apdrošināšanas nozīmīgumu un ieguvumus, vienlaikus izglītojot sabiedrību.

Pakalpojumu nodrošina SIA ''Apdrošināšanas un Finansu brokers'' (AFB) ir viena no vadošajām apdrošināšanas brokeru sabiedrībām Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas tirgū.

AFB ir LR Finanšu un Kapitāla Tirgus komisijas  ( www.fktk.lv ) sertificēta apdrošināšanas brokeru sabiedrība ar statūtkapitālu 50 000.00 EUR. Mūsu klientiem ar papildu garantiju tā nodrošina Profesionālās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polisi ar atbildības ierobežojumu 1 875 927.00 EUR. AFB ir LABA - Latvijas Apdrošināšanas Brokeru Asociācijas ( www.brokers.lv ) biedrs kopš tās dibināšanas 2000. gadā un darbojas saskaņā ar tās Ētikas kodeksu , kas nodrošina visaugstāko Klientu interešu aizsardzības standartu. 

Klientu sūdzību izskatīšana notiek saskaņā ar Apdrošināšanas un pārapdrošināšanas izplatīšanas likuma 46.panta. Rakstveida atbilde uz klienta sūdzību tiek sniegta 20 dienu laikā no sūdzības iesniegšanas dienas. Ar kārtību, kādā veidā tiek izskatītas klientu sūdzības var iepazīties šajā dokumentā: Kārtība, kādā tiek izskatītas klientu sūdzības.

Piedāvājumu salīdzināšana

Katrai apdrošināšanas kompānijai ir atšķirīgi noteikumi, apdrošināšanas segumi un izņēmumi, to salīdzināšana ir garš un laikietilpīgs process. MyLife ir vienīgā vietne Latvijā, kur iespējams salīdzināt vadošo kompāniju piedāvājumus un padarīt savu izvēli vieglāku.

Drošība

MyLife klientu dati tiek glabāti augstas drošības datu centros. Jebkura klienta informācija tiek pārsūtīta, izmantojot šifrētus kanālus. Kā arī mūsu tehniskais atbalsts ilgtermiņā un patstāvīgi rūpējas mājas lapas drošību.

Taupām laiku

Rēķini, apdrošināšana, kredīts – tas viss summējas, tāpēc mēs vēlamies, lai Tu tērētu laiku un finanses tikai tām lietām kas pašam patīk. Tāda ir Mylife vīzija – mēs taupām Tavu laiku un naudu, atmetot garlaicīgos un laikietilpīgos procesus, lai Tu varētu plānot savu nākamo atvaļinājumu vai realizēt sen loloto sapni par pirkumu.

Profesionalitāte

Mūsu komandā strādā nozares profesionāļi ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi apdrošināšanā. Mēs piedāvājam piemērotāko risinājumu Tavām vajadzībām apdrošināšanas līguma noslēgšanai, kā arī Tu vari paļauties uz mūsu palīdzību apdrošināšanas gadījumu laikā.

MyLife

Apdrošināšanas brokeris

 

Radot MyLife viens no mērķiem bija vienkāršot veidu, kā cilvēki var aizsargāt savas ģimenes finansiālo nākotni un iegūt visu nepieciešamo informāciju par dzīvības apdrošināšanas produktiem vienuviet un vienkāršotā veidā - tiešsaistē, kas nodrošina iespēju uzzināt aptuvenās polises izmaksas, kā arī sniedz iespēju pieteikties apdrošināšanai vien pāris minūšu laikā. Kā viens no galvenajiem solījumiem klientiem ir skaidras un godīgas atbildes, kas ļaus klientam pašam pieņemt sev atbilstošāko lēmumu.

MyLife galvenā misija ir aizsargāt ģimenes, nodrošinot piekļuvi pieejamai, vienkāršai un saprotamai dzīvības apdrošināšanai.

Radušies jautājumi?

Ja Tev ir kādi jautājumi, nepieciešama papildu informācija vai vienkārši vēlaties izteikt mums savu viedokli, lūdzu, nevilcinieties, sazinies ar mums. Mūsu atbalsta dienests ar Tev sazināsies.

Sazināties
SIA "Apdrošināšanas un Finansu Brokers"
Reģ. Nr: 40003438358
Banka: SWEDBANK
Bankas konts: LV33HABA0001408049593
Epasts: office@financebroker.lv
Telefona nr. : +371 67613810
Juridiskā adrese : Rīga, Tukuma iela 6,
LV-1002, Latvija